ULD2D120MPD1TD
CAP ALUM 12UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD2D120MPD1TD
ULD2D120MPD1TD Hakkında
Nichicon ULD2D120MPD1TD, 12 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 12000 saat ömür (105°C'de) sağlayan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır. Through-hole montajı için uygun olan radial can yapısında sunulur. 100 kHz'de 167.2 mA ripple akımı kaldırabilir. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuştur (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 12 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 167.2 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 88 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V