ULD2C330MPD1TD
CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD2C330MPD1TD
ULD2C330MPD1TD Hakkında
Nichicon ULD2C330MPD1TD, 33 µF kapasitans ve 160 V voltaj derecelendirmesine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C'de 20.000 saat ömür iletilebilir, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. ±20% toleransa sahip kondansatör, 100 kHz'de 284,4 mA ve 120 Hz'de 158 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 284.4 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 158 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V