ULD2C220MPD1TD
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD2C220MPD1TD
ULD2C220MPD1TD Hakkında
Nichicon ULD2C220MPD1TD, 22 µF kapasitanslı ve 160V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi pakajda sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 15000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 217.8 mA ve 120 Hz'de 121 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. ±20% tolerans ve aktif parça statüsü ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 217.8 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 121 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V