ULD1J470MPD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD1J470MPD1TD
ULD1J470MPD1TD Hakkında
Nichicon ULD1J470MPD1TD, 47 µF kapasitansı ve 63 V nominal gerilim ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj için uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleeri ve darbe tutma uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 10000 saat ömürlü tasarımıyla, endüstriyel ve consumer elektronik uygulamalarına uygundur. 100 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 168 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 168 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V