ULD1J330MED1TD
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD1J330MED1TD
ULD1J330MED1TD Hakkında
Nichicon ULD1J330MED1TD, 33 µF kapasitansı ve 63 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 10000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile üretilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 100 kHz'de 170 mA ve 120 Hz'de 93.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 170 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 93.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V