ULD1H220MDD1TD
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ULD1H220MDD1TD
ULD1H220MDD1TD Hakkında
Nichicon ULD1H220MDD1TD, 22 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda voltaj filtreleme, güç kaynakları, sinyal işleme ve zaman gecikmesi devrelerinde kullanılır. 105°C'de 10000 saatlik ömür ömrüne sahiptir. ±20% tolerans, -25°C ile 105°C işletim sıcaklık aralığı ve through-hole montaj tipi ile PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar. 100 kHz'de 135 mA ve 120 Hz'de 74.25 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 135 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 74.25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V