UKZ2A221MHM
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKZ2A221MHM
UKZ2A221MHM Hakkında
Nichicon UKZ2A221MHM, 220µF kapasiteli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış, ±20% tolerans ve Through Hole montaj tipi özelliklerine sahiptir. 85°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömrü bulunmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip bu kondansatör, ses ve ses amplifikasyonu uygulamalarında güç kaynağı filtrelemesi, gerilim düzenlemesi ve sinyal eşleştirmesi için yaygın olarak kullanılır. Kutuplu yapısı nedeniyle doğru kutuplama gerektirir.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V