UKZ1H471MHM
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKZ1H471MHM
UKZ1H471MHM Hakkında
Nichicon UKZ1H471MHM, 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltajla çalışan bu kondansatör, radial can paketinde through-hole montaj tipiyle sağlanır. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında, 85°C'de 1000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, ses (audio) uygulamalarında güç kaynağı filtrelemesi, sinyal kuplajı ve enerjileme devreleri gibi alanlarda kullanılır. Polar yapıda olması nedeniyle doğru kutuplandırılması gereklidir.
Applications Audio
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V