UKW2AR33MDD
CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW2AR33MDD
UKW2AR33MDD Hakkında
Nichicon UKW2AR33MDD, 0.33 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim değeriyle tasarlanmıştır ve ±20% toleransa sahiptir. Radial, can tipi kasa ile tedarik edilir. Through hole montaj için uygundur. Audio uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz frekansında 14 mA, 120 Hz frekansında 7 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Lütfen dikkat: Bu ürün üretimi durdurulmuş durumdadır (obsolete).
Applications Audio
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V