UKW2A4R7MDD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW2A4R7MDD1TD
UKW2A4R7MDD1TD Hakkında
Nichicon UKW2A4R7MDD1TD alüminyum elektrolitik kondansatörü, 4.7 µF kapasitansı ve 100 V rated voltajı ile audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. ±20% toleransı, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. 120 Hz'de 45 mA ripple akım kapasitesi ile analog devre uygulamalarında, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılan bir komponenttir.
Applications Audio
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V