UKW2A330MPD1TD
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW2A330MPD1TD
UKW2A330MPD1TD Hakkında
Nichicon UKW2A330MPD1TD, 33 µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montajına uygun bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Audio uygulamaları için tasarlanan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 320 mA ve 120 Hz'de 160 mA ripple current kapasitesine sahip olan UKW2A330MPD1TD, ses sistemleri, güç kaynakları, sinyal işleme ve filtre devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 320 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V