UKW2A221MHD
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UKW2A221MHD
UKW2A221MHD Hakkında
Nichicon UKW2A221MHD, 220 µF kapasitanslı, 100V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj yapısıyla PCB'lere dikey olarak takılır. 2000 saat ömür ömrü 85°C sıcaklıkta sağlanır ve -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ve 10 kHz'de 900 mA, 120 Hz'de 600 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Ses uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolamada yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V