UKW2A101MPD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW2A101MPD1TD
UKW2A101MPD1TD Hakkında
Nichicon UKW2A101MPD1TD, 100 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltajda çalışan bu bileşen, ±20% tolerans ve 350 mA ripple akımı (120 Hz) ile tasarlanmıştır. 85°C'de 2000 saatlik ömür ömrü sunar. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Audio uygulamaları için uygun olan bu kondansatör, through hole montaj tipi ile PCB'ye monte edilir. Radial can paketinde sunulan komponentin aktif status ile temini devam etmektedir.
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V