UKW2A100MED
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW2A100MED
UKW2A100MED Hakkında
Nichicon UKW2A100MED, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile tasarlanmış, radial montaj tipi bacaklara sahip bu komponent audio uygulamalarında kullanılır. Through hole montajı destekler ve -40°C ile 85°C arasında çalışır. ±20% tolerans ile 2000 saat ömür süresine sahip. 10 kHz'te 150 mA ve 120 Hz'te 75 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications Audio
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V