UKW2A010MDD
CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UKW2A010MDD
UKW2A010MDD Hakkında
Nichicon UKW2A010MDD, 1 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltajıyla, audio uygulamalarında ve genel sinyal işleme devrelerinde kullanılır. Radial, Can tipi paket içinde temin edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değeriyle üretilmiştir. 10 kHz'de 42 mA ve 120 Hz'de 21 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Through Hole montajı için tasarlanmıştır. Ürün mevcut üretimde bulunmamaktadır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 42 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V