UKW1V331MPD1TD
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1V331MPD1TD
UKW1V331MPD1TD Hakkında
Nichicon UKW1V331MPD1TD, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35 V nominal voltaj değeri ile tasarlanan bu bileşen, radial montaj tipine sahiptir ve through hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü (85°C'de) özelliğine sahiptir. 470 mA ripple akım kapasitesi (120 Hz'de) ile audio amplifikatörleri, güç kaynakları ve ses işleme devrelerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışır. Elektronik ses ekipmanları, müzik enstrümanları ve ses kartlarında yaygın olarak uygulanır.
Applications Audio
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 470 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V