UKW1V221MPD
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1V221MPD
UKW1V221MPD Hakkında
Nichicon UKW1V221MPD, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilime sahip bu radial montajlı komponent, ses amplifikatörleri ve diğer audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömürlendirmesi yapılmıştır. 10 kHz'de 555 mA ve 120 Hz'de 370 mA ripple akımına dayanabilen bu komponent, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Through Hole montaj yöntemiyle PCB'ye entegre edilir.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 555 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 370 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V