UKW1V102MHD1TO
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1V102MHD1TO
UKW1V102MHD1TO Hakkında
Nichicon UKW1V102MHD1TO, 1000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilime sahip bu radial through-hole tipi kondansatör, özellikle audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile birlikte -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi sunar. High frequency'de 1.265A (10 kHz), low frequency'de 1.1A (120 Hz) ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.265 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V