UKW1J101MPD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1J101MPD1TD
UKW1J101MPD1TD Hakkında
Nichicon UKW1J101MPD1TD, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilime sahip bu radyal montajlı kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresine ve ±20% toleransa sahiptir. 10 kHz'de 450 mA, 120 Hz'de 300 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Audio uygulamalarında kullanılan bu polar kondansatör, through-hole montaj türüyle radial can paketinde sunulmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V