UKW1HR33MDD
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UKW1HR33MDD
UKW1HR33MDD Hakkında
UKW1HR33MDD, Nichicon tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 0.33 µF kapasitans değeri ve 50V nominal voltaj ile audio uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak lehimlenebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 10 kHz'de 7 mA ve 120 Hz'de 3.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can tipinde gövdeye yerleştirilmiştir. Ürün obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V