UKW1H470MED
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1H470MED
UKW1H470MED Hakkında
Nichicon UKW1H470MED, 47 µF kapasitansı ve 50 V rated voltage ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 300 mA ve 120 Hz'de 150 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Ses sistemleri ve audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme aplikasyonlarında döngü ve darbeler için destek sağlar.
Applications Audio
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V