UKW1H3R3MDD
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1H3R3MDD
UKW1H3R3MDD Hakkında
Nichicon UKW1H3R3MDD, 3.3 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile çalışan bu radyal bağlantılı kondansatör, through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisinin yanında, 120 Hz'de 35 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Ses frekansı uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, filtrele devreler ve ses amplifikatörleri gibi birçok analog ve dijital elektronik devrede yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications Audio
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V