UKW1H330MDD
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1H330MDD
UKW1H330MDD Hakkında
Nichicon UKW1H330MDD, 33 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltajı ile audio uygulamalarında, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. Through-hole radial montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur. ±20% toleransı ile sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasında çalışır. 2000 saatlik ömür ömrü 85°C'de garanti edilmiştir. 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 120 mA ripple akım kapasitesi ile frekans bağımlı uygulamalarda kullanılabilir.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V