UKW1H2R2MDD1TD
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1H2R2MDD1TD
UKW1H2R2MDD1TD Hakkında
Nichicon UKW1H2R2MDD1TD, 2.2 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile tasarlanmış olup, radial montaj tipi kullanır. Audio uygulamaları için geliştirilmiş bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahiptir. 120 Hz'de 23 mA ve 10 kHz'de 46 mA ripple akım kapasitesiyle ses frekans uygulamalarında, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications Audio
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 46 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V