UKW1H221MPD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1H221MPD1TD
UKW1H221MPD1TD Hakkında
Nichicon UKW1H221MPD1TD, 220µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmek için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan ve 85°C'de 2000 saat ömre sahip bu kondansatör, ses uygulamalarında gücü filtreleme, AC-DC dönüştürücülerde, amplifikatörlerde ve düşük frekans enerji depolama devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans aralığında 410mA ripple current (120Hz) kapasitesi vardır. Polarize yapısı nedecen kutupluluğu gözlemlemek gereklidir.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 410 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V