UKW1H100MDD
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1H100MDD
UKW1H100MDD Hakkında
UKW1H100MDD, Nichicon tarafından üretilen 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile çalışan bu radial montajlı bileşen, audio uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans sınırları içinde 2000 saatlik yaşam süresi 85°C sıcaklıkta garanti edilmektedir. 130 mA ripple akım kapasitesi 10 kHz'de, 65 mA kapasitesi ise 120 Hz'de ölçülmüştür. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı ve Through Hole montaj tipi, sesli frekans filtreleme ve güç kaynağı devre uygulamalarında kullanım için uygun kılar.
Applications Audio
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V