UKW1E471MPD1TD
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1E471MPD1TD
UKW1E471MPD1TD Hakkında
Nichicon UKW1E471MPD1TD, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated gerilimle çalışan bu radial tipi kondansatör, through-hole montajı destekler. Audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Özellikleri arasında -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı, 85°C'de 2000 saat ömür ve ±20% tolerans yer almaktadır. 10 kHz'de 795 mA ripple current kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında etkin bir çözüm sunmaktadır. Low frequency desteğinde 530 mA @ 120 Hz ripple current özellikleri mevcuttur. Polar yapısı sayesinde doğru kutuplama gerekliliği vardır.
Applications Audio
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 795 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V