UKW1E470MDD
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1E470MDD
UKW1E470MDD Hakkında
Nichicon UKW1E470MDD, 47 µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25 V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, ses işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Through Hole montaj tipinde gelen kondansatör, 10 kHz frekansda 230 mA ve 120 Hz frekansda 115 mA ripple akım yeteneği ile güç kaynağı filtrelemesi ve sinyal işleme devrelerinde tercih edilir. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C sıcaklıkta verilmektedir.
Applications Audio
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V