UKW1E332MHD1TN
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1E332MHD1TN
UKW1E332MHD1TN Hakkında
Nichicon UKW1E332MHD1TN, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile çalışan bu radial bağlantılı komponentin toleransı ±20%'dir. 2000 saatlik ömrü 85°C sıcaklıkta garantilidir ve -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 2.2425 A, 120 Hz'de 1.95 A ripple akımı taşıyabilir. Audio uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde kullanıma uygundur. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB'lere kolaylıkla entegre edilebilir.
Applications Audio
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.2425 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V