UKW1E222MHD1TO
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1E222MHD1TO
UKW1E222MHD1TO Hakkında
Nichicon UKW1E222MHD1TO, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, radyal montaj tipi uygulamalar için Through Hole paketlemesi sunar. Ses (Audio) uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu komponentin toleransı ±20% olarak belirlenmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömrü vardır. 10 kHz'de 1.7825 A, 120 Hz'de ise 1.55 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, amplifikatörler ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7825 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V