UKW1E221MPD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1E221MPD1TD
UKW1E221MPD1TD Hakkında
Nichicon UKW1E221MPD1TD, 220 µF kapasitesine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında güvenli şekilde çalışır. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, audio uygulamalarında ve düşük frekans ripple current filtrasyonunda (320 mA @ 120 Hz) kullanılmaya uygundur. Radial can kapsüle yerleştirilmiş olup, kompakt tasarımı sayesinde yoğun elektronik devrelerinde rahatlıkla uygulanabilir.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 320 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V