UKW1C221MED
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1C221MED
UKW1C221MED Hakkında
Nichicon UKW1C221MED, 220 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB'lere direkt lehimlenir. Ses uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, 10 kHz'de 375 mA ve 120 Hz'de 250 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saat ömür garanti edilir. Gücü pürüzlü işaretlerden temizleme, ses filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 375 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V