UKW1C101MDD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1C101MDD1TD
UKW1C101MDD1TD Hakkında
Nichicon UKW1C101MDD1TD, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile çalışan bu radial through-hole bileşen, özellikle ses (audio) uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 232.5 mA ripple current kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında, 120 Hz'de 155 mA ile düşük frekans devrelerde kullanılabilir. Radial can paketleme ile PCB montajı kolaydır ve endüstri standarı bir komponenttir.
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 232.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 155 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V