UKW1A472MHD1TO
CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1A472MHD1TO
UKW1A472MHD1TO Hakkında
Nichicon UKW1A472MHD1TO, 4700 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile tasarlanan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 2000 saatlik ömrü 85°C'de garantilidir. 10 kHz'de 2.07 A ve 120 Hz'de 1.8 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Audio uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama amaçlı kullanılan bu kondansatör, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications Audio
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.07 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V