UKW1A471MED
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1A471MED
UKW1A471MED Hakkında
Nichicon UKW1A471MED, 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile çalışan bu radial montalı bileşen, audio uygulamalarında ve düşük voltaj devrelerinde filtreleme, düzeltme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisine ve 120 Hz'de 330 mA ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, through-hole PCB montajı için tasarlanmıştır.
Applications Audio
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 330 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V