UKW1A222MPD1TD
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1A222MPD1TD
UKW1A222MPD1TD Hakkında
Nichicon UKW1A222MPD1TD, 2200µF kapasitanslı, 10V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajı için tasarlanmıştır. Audio uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 2000 saat ömürlendirmeye sahiptir. ±20% tolerans ve 1.05A ripple current (@120Hz) özelliğine sahip polar yapılı kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleği ve ses frekansı uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V