UKW1A222MPD
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW1A222MPD
UKW1A222MPD Hakkında
Nichicon UKW1A222MPD, 2200 µF kapasitörlü radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile çalışan bu polar kondansatör, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Through-hole montajı destekleyen ürün, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür süresine garantili olup, ±20% kapasite toleransına sahiptir. 120 Hz'de 1.05 A ripple current yeteneğine sahip olan kondansatör, ses sistemi devrelerinde güç kaynağı filtrelemesi ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan standart bir komponenttir.
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V