UKW0J682MHD1TO
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW0J682MHD1TO
UKW0J682MHD1TO Hakkında
Nichicon UKW0J682MHD1TO, 6800 µF kapasitansı ve 6.3V nominal gerilimi ile tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik ömrü ile tasarlanmıştır. 10 kHz'de 1.84 A ve 120 Hz'de 1.6 A ripple akım taşıyabilir. Ses/audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu komponentin radial can kasa tasarımı kompakt PCB düzenlemeleri için uygundur.
Applications Audio
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.84 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V