UKW0J682MHD
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW0J682MHD
UKW0J682MHD Hakkında
Nichicon UKW0J682MHD, 6800 µF kapasitansla tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltajda çalışan bu bileşen, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Ses uygulamalarında kullanım için uygun olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. High frequency'de (10 kHz) 1.84 A, low frequency'de (120 Hz) 1.6 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı sayesinde PCB'ye doğrudan lehimlenmek suretiyle entegre edilebilir. Düşük empedans ve kararlı performans özelliği ile güç kaynakları, ses sistemleri ve düşük voltajlı elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.84 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V