UKW0J471MED1TD
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UKW0J471MED1TD
UKW0J471MED1TD Hakkında
Nichicon UKW0J471MED1TD, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile radial kutu paketinde sunulan bu bileşen, audio uygulamaları başta olmak üzere elektronik devrelerde filtre, bypass ve depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransı ile sunulan kondansatör, 10 kHz'de 465 mA ve 120 Hz'de 310 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 465 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 310 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V