UKW0J332MPD1TD
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW0J332MPD1TD
UKW0J332MPD1TD Hakkında
Nichicon UKW0J332MPD1TD, 3300µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile çalışan bu radial montajlı bileşen, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömrü ile 85°C sıcaklıkta güvenli çalışma sağlar. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ~ 85°C), 10 kHz'de 1.3455A ve 120 Hz'de 1.17A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications Audio
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3455 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V