UKW0J331MED1TD
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW0J331MED1TD
UKW0J331MED1TD Hakkında
Nichicon UKW0J331MED1TD, 330µF kapasitanslı, 6.3V rated voltage ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilir. Audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saatlik ömür süresi garantisinde 85°C'de güvenilir performans sunar. 10 kHz'de 397.5 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynağı filtreleme, ses amplifikatörleri ve sinyal işleme devrelerinde tercih edilir. ±20% tolerans ile polarize kondansatördür.
Applications Audio
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 397.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 265 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V