UKW0J223MHD
CAP ALUM 22000UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKW0J223MHD
UKW0J223MHD Hakkında
UKW0J223MHD, Nichicon tarafından üretilen 22000 µF kapasitesi ve 6.3V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak bağlanır. Audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (85°C'de) sunmaktadır. 10 kHz'de 3.68 A ve 120 Hz'de 3.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.68 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V