UKT1V4R7MDD
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKT1V
UKT1V4R7MDD Hakkında
Nichicon UKT1V4R7MDD, 4.7 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montajlı, through-hole tipi bu bileşen özellikle audio uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 1000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 56 mA, 120 Hz'de 28 mA ripple akım kapasitesi vardır. Ses işleme devrelerinde, filtre ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 56 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V