UKT1V222MHD
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKT1V222MHD
UKT1V222MHD Hakkında
Nichicon UKT1V222MHD, 2200 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile audio uygulamalarında ve güç kaynağı devrelerinde kullanılan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışır. 1000 saatlik ömür süresi 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahip olup, 120 Hz'de 1.26 A ve 10 kHz'de 1.449 A ripple akım taşıyabilir. Through-hole montajı ile PCB'lere direk lehimlenmesi mümkündür.
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.449 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V