UKT1V101MED
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKT1V101M
UKT1V101MED Hakkında
Nichicon UKT1V101MED, 100 µF kapasitansına ve 35V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. Audio uygulamaları için tasarlanmış bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 225 mA ve 120 Hz'de 150 mA ripple current özelliklerine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, ses işleme devrelerine, güç kaynakları filtrelemesine ve coupling/decoupling uygulamalarına uygundur.
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 225 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V