UKT1HR47MDD1TD
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKT1H
UKT1HR47MDD1TD Hakkında
Nichicon UKT1HR47MDD1TD, 0.47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile çalışan bu radial tipi bileşen, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür (105°C'de) özellikleriyle düşük frekanslı (7 mA @ 120 Hz) ve yüksek frekanslı (14 mA @ 10 kHz) ripple akımına dayanıklıdır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, through-hole montajına uygundur. Retro ürünler, restore projeleri ve eski tasarımlar için uygun olup yeni tasarımlar için tercih edilmemektedir.
Applications Audio
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Ripple Current @ High Frequency 14 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V