UKT1HR33MDD1TD
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKT1HR
UKT1HR33MDD1TD Hakkında
Nichicon UKT1HR33MDD1TD, 0.33 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilime sahip bu bileşen, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilmiştir. 10 kHz'de 8.6 mA ve 120 Hz'de 4.3 mA ripple akımı özelliklerine sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı -55°C ile 105°C arasındadır. Ürün yeni tasarımlar için önerilmemektedir; mevcut uygulamalarda ve onarım işlerinde kullanılabilir.
Applications Audio
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Ripple Current @ High Frequency 8.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V