UKT1HR22MDD1TD
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKT1HR22MDD1TD
UKT1HR22MDD1TD Hakkında
Nichicon UKT1HR22MDD1TD, 0.22µF kapasitesi ve 50V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne uygun olan bu komponent, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, -55°C ile 105°C arası işletme sıcaklıklarında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 5.8 mA, 120 Hz'de 2.9 mA ripple akım değerleriyle belirtilmiştir. Radial can paketlemesi sayesinde kompakt devre tasarımlarında kullanılabilir. Parça, yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications Audio
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Ripple Current @ High Frequency 5.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V