UKT1H471MHD
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UKT1H471MHD
UKT1H471MHD Hakkında
Nichicon UKT1H471MHD, 470µF kapasitanslı, 50V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türüne sahip olup, özellikle ses frekans uygulamalarında (audio) kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans sunar. 1000 saatlik ömür (105°C'de) ve ±20% tolerans değerine sahip olan bu bileşen, 10 kHz'de 795 mA ve 120 Hz'de 530 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve DC-DC dönüştürücü uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 795 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V